21
21.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Solidarność chce wykończyć kolejną firmę w Elblągu! Nieroby styropianowe!
(2025.10.21)

info

11  
  6
Solidarność chce wykończyć kolejną firmę w Elblągu!
(2025.10.21)

info

15  
  4
Fuszerka goni fuszerke
(2025.10.21)
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!
Teofil Skorupa "Stópkarz& (2025.10.21)

info

1  
  9
Znowu remont mostu. To już jest niżej pały.
(2025.10.21)

info

9  
  0
Logstor pozdrawia i przypomina :)
Pil (2025.10.21)
Na jamalega zawsze można "liczyć" i na jego "głęboką" wypowiedź.
(2025.10.21)
Sitcom trwa od 2010 roku.....
(2025.10.21)

info

2  
  0
Przecież GE jest przewidziane w ciągu paru lat do zamknięcia
(2025.10.22)

info

1  
  0
Żeby nie te mosty- Niski I Wysoki, I mostek Elewów oraz Wyszyńskiego- to by można rządzić ze dwadzieŝcia trzy roki, a tak przez te mosty, roku pamiętnego, ktaś wylożył kostkę, no I się zaczęło. - kostka wciąż się sypie, ratusz zbiera joby, bublarz robi kasę ' inwestorskie lobby.
BBT. (2025.10.22)

info

3  
  0