Wybrany wątek opinii

W dniu 22.10.2025 STRAJK w fabryce GE w Elblągu. Prosimy o wsparcie emocjonalne i modlitewne w intencji słusznych spraw o które walczymy. Media prosimy o rzetelne informowanie opinii publicznej w tej sprawie
(2025.10.21)
A kto ma informować o strajku? Media uśmiechniętych? Ludzie pobudka!!!!!
(2025.10.21)
Po słowie modlitewne odstępuje od wsparcia
Jamaleg (2025.10.21)
Logstor pozdrawia i przypomina :)
Pil (2025.10.21)
Na jamalega zawsze można "liczyć" i na jego "głęboką" wypowiedź.
(2025.10.21)
Powrót do komentarzy