Wybrany wątek opinii
W dniu 22.10.2025 STRAJK w fabryce GE w Elblągu. Prosimy o wsparcie emocjonalne i modlitewne w intencji słusznych spraw o które walczymy. Media prosimy o rzetelne informowanie opinii publicznej w tej sprawie
Do moderacji
Odpowiedz
19
34
A kto ma informować o strajku? Media uśmiechniętych? Ludzie pobudka!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
12
11
Po słowie modlitewne odstępuje od wsparcia
Do moderacji
Odpowiedz
19
14
Logstor pozdrawia i przypomina :)
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Na jamalega zawsze można "liczyć" i na jego "głęboką" wypowiedź.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0