UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żeby nie te mosty- Niski I Wysoki, I mostek Elewów oraz Wyszyńskiego- to by można rządzić ze dwadzieŝcia trzy roki, a tak przez te mosty, roku pamiętnego, ktaś wylożył kostkę, no I się zaczęło. - kostka wciąż się sypie, ratusz zbiera joby, bublarz robi kasę ' inwestorskie lobby.

BBT.