33
20.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Hej brygada PO-uśmiechamy się.30% głosów wyborców więc na trzech jeden przyszedł.
(2025.10.20)
W naszej historii zawsze tak było, przed napaścią, przed rozbiorami, - elity skłócone, brak zrozumienia, działanie pozorne, chaos, brak spójności działań- to najlepszy moment dla agresora. Czy historia jest w stanie czegokolwiek nauczyć tych polityków, którzy prą do władzy zpominając o ochronie ojczyzny I ich obywateli? Dlaczego na najbardziej ważnych stanowiskach bezpieczeństwa I obrony państwa, mamy dyletantów- czy pan Xxx pełnił chociaż służbę w harcerstwie?
Druch Boruch (2025.10.20)

info

11  
  0
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!
Teofil Skorupa "Stópkarz& (2025.10.20)
Czyli mają Nas we duupe, czyli.. bez zmian.
Pyskata Iwona . (2025.10.21)

info

12  
  0
Kabaret. Poklepali się po plecach, poszli się nażreć i mają wszystko gdzieś. Oto debaty na temat ochrony ludności Elbląga i flanki wschodniej.
(2025.10.21)

info

19  
  0
Proszę zainteresowanych poszukać co to za koleś ten Bejda...
(2025.10.21)

info

4  
  0
Frycz Trener fajnie gada rozkładając "systemowo" jak np. rozkłada się organizację, kraj... Uszi, Radek Pogoda, Grzegorz Kusz (ostatnio dobra rozmowa z radczynią prawną co do rozsyłania na rympał powołań do woja - polecam) - fajnie zwiększyć swoją świadomość sytuacyjną i lepiej zadbać o rodzinę.
(2025.10.21)

info

3  
  0
Kolejny przykład jak traktowany jest Elbląg przez rządzących.
(2025.10.21)
to nie tylko Elbląg, tylko cały kraj. U nas po prostu pokazali się z najlepszej strony. "poszli coś zjeść", a konferencja prasowa ? po co to komu potrzebne. Radzę nie mieć złudzeń, w razie kłopotów nikt nam nie pomoże.
Jacyna (2025.10.21)
Wizytował jednostkę która w kręgach jest znana jako "Love island" wiadomo dlaczego !!! Teraz czekamy na wizytę w drugim pułku zwanym "Hotel Paradise"
Pawel678 (2025.10.21)