A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kto to w ogóle jest? Ale zachowali się jak zwykle arogancko
Głodni byli, najeść się chcieli, napić, a nie jakieś przemowy uskuteczniać:)))
Dostali 30% głosów więc z 3 wystawili 1.
... właśnie wpychają nas kolanem do WOJNY... a my siedzimy i mówimy, że deszcz pada... jednocześnie dzięki nieudolnej "aferze" z Nord Streamem właśnie Niemcy zaczęły nas traktować jak "wroga" przez rażącą NIEKOMPETENCJĘ polskojęzycznych władz (sabotażystów? gubernatorów?) - nie ma co, piękny scenariusz się rysuje... wyobrażacie sobie tych wybitnych ludzi ponownie jako marszałków, naczelnych wodzów, strategów kierujących znów obroną stolicy... lub dzielnie dowodzących resztkami wojsk z jakiegoś Waszyngtonu czy Tel-a-wiwu, po ucieczce przez Zaleszczyki?; ) - z oczu aż bije im profesjonalizm; )
"Tarcza Wschód" to program populistyczny nie mający wiele wspólnego z obroną płn regionów naszego kraju. Ogromne pieniądze które mogłyby być przeznaczone na np. drony są wydawane na pijar. Żołnierze otrzymują zadanie aby jeździć i rozmawiać z przedstawicielami władz, wójtami, sołtysami itp, są rzucani na pożarcie sfrustrowanych mieszkańców. Jak zwykle bezmyślni politycy "coś" wymyślili żeby ludzie poczuli się bezpieczniej ale to "coś" nie nic wspólnego z realnym bezpieczeństwem. Teraz nikt z tego nie śmie się wycofać a pieniądze idą w błoto.
@BiB - Kebsik i harnasie bo specjal drogo
dEMOKRATYCZNY, PO-rtelik blokuje komentarze.
@BiB - Porażka
@BiB - Porazka
Przygotowani jak w 39 r - plecaki ucieczkowe spakowane, zabrakło odwagi, czy pomysłu co powiedzieć ludziom, gdy się zacznie? gdzie się schronić ?, to zachowanie to już nawet nie arogancja, to chowanie głowy w piasek- to jak ciuciubabka albo berek, w tej grotesce odsłonięto kuperek