UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kabaret. Poklepali się po plecach, poszli się nażreć i mają wszystko gdzieś. Oto debaty na temat ochrony ludności Elbląga i flanki wschodniej.
Kabaret. Poklepali się po plecach, poszli się nażreć i mają wszystko gdzieś. Oto debaty na temat ochrony ludności Elbląga i flanki wschodniej.