UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to nie tylko Elbląg, tylko cały kraj. U nas po prostu pokazali się z najlepszej strony. "poszli coś zjeść", a konferencja prasowa ? po co to komu potrzebne. Radzę nie mieć złudzeń, w razie kłopotów nikt nam nie pomoże.

Jacyna

Anuluj