Wybrany wątek opinii

Kolejny przykład jak traktowany jest Elbląg przez rządzących.
(2025.10.21)
to nie tylko Elbląg, tylko cały kraj. U nas po prostu pokazali się z najlepszej strony. "poszli coś zjeść", a konferencja prasowa ? po co to komu potrzebne. Radzę nie mieć złudzeń, w razie kłopotów nikt nam nie pomoże.
Jacyna (2025.10.21)
Powrót do komentarzy