Wybrany wątek opinii
Kolejny przykład jak traktowany jest Elbląg przez rządzących.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
to nie tylko Elbląg, tylko cały kraj. U nas po prostu pokazali się z najlepszej strony. "poszli coś zjeść", a konferencja prasowa ?
po co to komu potrzebne. Radzę nie mieć złudzeń, w razie kłopotów nikt nam nie pomoże.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0