UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Tarcza Wschód" to program populistyczny nie mający wiele wspólnego z obroną płn regionów naszego kraju. Ogromne pieniądze które mogłyby być przeznaczone na np. drony są wydawane na pijar. Żołnierze otrzymują zadanie aby jeździć i rozmawiać z przedstawicielami władz, wójtami, sołtysami itp, są rzucani na pożarcie sfrustrowanych mieszkańców. Jak zwykle bezmyślni politycy "coś" wymyślili żeby ludzie poczuli się bezpieczniej ale to "coś" nie nic wspólnego z realnym bezpieczeństwem. Teraz nikt z tego nie śmie się wycofać a pieniądze idą w błoto.
TarczaWschód