UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
... właśnie wpychają nas kolanem do WOJNY... a my siedzimy i mówimy, że deszcz pada... jednocześnie dzięki nieudolnej "aferze" z Nord Streamem właśnie Niemcy zaczęły nas traktować jak "wroga" przez rażącą NIEKOMPETENCJĘ polskojęzycznych władz (sabotażystów? gubernatorów?) - nie ma co, piękny scenariusz się rysuje... wyobrażacie sobie tych wybitnych ludzi ponownie jako marszałków, naczelnych wodzów, strategów kierujących znów obroną stolicy... lub dzielnie dowodzących resztkami wojsk z jakiegoś Waszyngtonu czy Tel-a-wiwu, po ucieczce przez Zaleszczyki?; ) - z oczu aż bije im profesjonalizm; )