Wybrany wątek opinii

"delegacja poszła coś zjeść” - lol
BiB (2025.10.20)
@BiB - Kebsik i harnasie bo specjal drogo
Czerek (2025.10.20)
@BiB - Porażka
(2025.10.20)
@BiB - Porazka
(2025.10.20)
Powrót do komentarzy