UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję aby wszystkim Elblążanom, właścicielom aut zakupić za pieniądze z budżetu miasta po komplecie opon zimowych. Na sto procent zwiększy to bezpieczeństwo na ulicach miasta.
Proponuję aby wszystkim Elblążanom, właścicielom aut zakupić za pieniądze z budżetu miasta po komplecie opon zimowych. Na sto procent zwiększy to bezpieczeństwo na ulicach miasta.