UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję aby wszystkim Elblążanom, właścicielom aut zakupić za pieniądze z budżetu miasta po komplecie opon zimowych. Na sto procent zwiększy to bezpieczeństwo na ulicach miasta.


Anuluj