UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygląda jakby ten radny szykował się do przejścia na złą stronę mocy. Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu

Nie cierpię takich

Anuluj