UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wygląda jakby ten radny szykował się do przejścia na złą stronę mocy. Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu
Nie cierpię takich
Wygląda jakby ten radny szykował się do przejścia na złą stronę mocy. Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu
Nie cierpię takich