20
18.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przychodzimy odchodzimy Leciuteńko na paluszkach... ... Żeby śladów nie zostawić Żeby śladów nie zostało... Nie udało Ci się TO, Krzyśku! Zostawiłeś po sobie dużo dobrych śladów w ludzkich sercach! Znaliśmy się grubo ponad sześćdziesiąt lat. Przez całą prawie "podstawówkę" pchaliśmy kulą! Teraz uciekłeś na niebieskie boiska! Nie prędzej to później Ciebie dogonię i znowu będziemy mogli razem pchać kulą! Żegnaj Krzyśku i do zobaczenia!
Janusz S. (2025.10.19)

info

14  
  0
@Bożena L. - I wspaniałego nauczyciela I LO w Elblągu, który rozśpiewał młodzież - chór szkolny.
(2025.10.19)
Gdy byłam dzieckiem, to Pan Krzysztof opiekował się mną gdy chorowałam. Pamiętam, zawsze był uśmiechnięty i łagodny. Spoczywaj w pokoju +
(2025.10.19)

info

6  
  0
Prawdziwy Lekarz i bardzo empatyczny człowiek. Dziękuję za pomoc Panie Doktorze. Spoczywaj w pokoju.
Były Pacjent (2025.10.20)

info

3  
  0
Raz spotkałam tego lekarza, przyjechał na wizytę domową do córki. I ten raz wystarczył, żebym go zapamiętała i pomodliła się za jego duszę. Kondolencje dla najbliższych.
JKD (2025.10.20)

info

5  
  0
Panie Doktorze za szybko.... ale nic dziwnego, że w niebie pozazdrościli tak wspaniałego CZŁOWIEKA.
Bibi 123 (2025.10.20)

info

4  
  0
Wielki żal. Był wspaniałym lekarzem i takimże Człowiekiem. msj
(2025.10.20)

info

4  
  0
Wspaniały lekarz.36 lat temu przedwcześnie na świat przyszedł mój Brat. To właśnie niezwykłe zaangażowanie, wiedza i umiejętności doktora Sulkowskiego pozwoliły mu przeżyć. Wielki Lekarz. Niech spoczywa w pokoju.
Radek R (2025.10.20)
Spoczywaj w spokoju
wąsik (2025.10.20)

info

4  
  0
@Radek R - To prawda, potwierdzam tak było. Krzysztof dokonał 36 lat temu cudu. Spoczywaj w pokoju.
Jagoda Rogowska (2025.10.21)