UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Raz spotkałam tego lekarza, przyjechał na wizytę domową do córki. I ten raz wystarczył, żebym go zapamiętała i pomodliła się za jego duszę. Kondolencje dla najbliższych.

JKD

Anuluj