UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przychodzimy odchodzimy Leciuteńko na paluszkach... ... Żeby śladów nie zostawić Żeby śladów nie zostało... Nie udało Ci się TO, Krzyśku! Zostawiłeś po sobie dużo dobrych śladów w ludzkich sercach! Znaliśmy się grubo ponad sześćdziesiąt lat. Przez całą prawie "podstawówkę" pchaliśmy kulą! Teraz uciekłeś na niebieskie boiska! Nie prędzej to później Ciebie dogonię i znowu będziemy mogli razem pchać kulą! Żegnaj Krzyśku i do zobaczenia!

Janusz S.