Wybrany wątek opinii
Wspaniały, szlachetny człowiek. Świetny lekarz. Był synem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 19 w Elblągu, Pana Damazego Sulkowskiego i bratem Marioli. Wyrazy współczucia dla Rodziny.
Do moderacji
Odpowiedz
55
0
@Bożena L. - Chodziľam do szkoły podstawowej nr 19.Byłam dobra koleżanka Krzysia siostry Marylki i młodszego brata Janusza. Często przebywałam w ich domu. Z Krzysztofem byłam bliżej w czasie studiów na Akademii Medycznej u Gdańsku.
Cała rodzina była niezwykle sympatyczna. Wyrażam głębokie współczucie dla wszystkich bliskich Krzysztofa. ogromna strata💞
Hanna Mieczkowska-Komasara
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
@Bożena L. - I wspaniałego nauczyciela I LO w Elblągu, który rozśpiewał młodzież - chór szkolny.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0