UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawdziwy Lekarz i bardzo empatyczny człowiek. Dziękuję za pomoc Panie Doktorze. Spoczywaj w pokoju.
Były Pacjent
Prawdziwy Lekarz i bardzo empatyczny człowiek. Dziękuję za pomoc Panie Doktorze. Spoczywaj w pokoju.
Były Pacjent