UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawdziwy Lekarz i bardzo empatyczny człowiek. Dziękuję za pomoc Panie Doktorze. Spoczywaj w pokoju.

Były Pacjent

Anuluj