40
16.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@KaczorDonald - " PO i PIS czyli tzw antypolski" - Rosyjska konfa za to już bardzo Polska. Wstydu nie masz
(2025.10.16)
smrodkiewicz coś o kosach wspominał.....
(2025.10.16)

info

6  
  1
Sztafeta XD Chyba po rozum biegła i nie dobiegła :)
(2025.10.16)
"Taka dzisiejsza młodzież ! Za moich czasów sztafeta z płotu szła na ryj.... " - w płocie, proszę pana to sztachety są - a sztafety na przykład na stadionie się biega.
(2025.10.16)
Czas dawać maksymalne kary p. w.Jest dobry moment by zacząć. Apelacyjny Sąd ma okazję naprawić pomyłkę i skazać tych za śmierć na hetmańskiej na maksymalne kary. Wszystkich.
(2025.10.16)
Policja ok, ale czy sędzia potraktuje sprawę poważnie i odważnie i skoro poszkodowany żyje, a maczeciaż nie był karany zaraz po areszcie go wypuści. Bo będzie wtedy trochę strach jeżdzić do Nowakowa.
(2025.10.16)

info

9  
  0
Gangster z Nowakowa od przewalania świńskiego gnoju.
(2025.10.16)

info

10  
  0
A może sztacheta ? :):)
(2025.10.16)
Pewnie jakoś przybysz ze wschodu ściągnięty przez POPIS
Xyz2737_;;'+$ (2025.10.16)

info

1  
  12
W dzisiejszych czasach to wstyd być pseudo gangsterem. Tyle tych patałachów się namnożyło, że szkoda gadać nawet.
(2025.10.16)

info

9  
  0