A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@KaczorDonald - " PO i PIS czyli tzw antypolski" - Rosyjska konfa za to już bardzo Polska. Wstydu nie masz
smrodkiewicz coś o kosach wspominał.....
Sztafeta XD Chyba po rozum biegła i nie dobiegła :)
"Taka dzisiejsza młodzież ! Za moich czasów sztafeta z płotu szła na ryj.... " - w płocie, proszę pana to sztachety są - a sztafety na przykład na stadionie się biega.
Czas dawać maksymalne kary p. w.Jest dobry moment by zacząć. Apelacyjny Sąd ma okazję naprawić pomyłkę i skazać tych za śmierć na hetmańskiej na maksymalne kary. Wszystkich.
Policja ok, ale czy sędzia potraktuje sprawę poważnie i odważnie i skoro poszkodowany żyje, a maczeciaż nie był karany zaraz po areszcie go wypuści. Bo będzie wtedy trochę strach jeżdzić do Nowakowa.
Gangster z Nowakowa od przewalania świńskiego gnoju.
A może sztacheta ? :):)
Pewnie jakoś przybysz ze wschodu ściągnięty przez POPIS
W dzisiejszych czasach to wstyd być pseudo gangsterem. Tyle tych patałachów się namnożyło, że szkoda gadać nawet.