UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policja ok, ale czy sędzia potraktuje sprawę poważnie i odważnie i skoro poszkodowany żyje, a maczeciaż nie był karany zaraz po areszcie go wypuści. Bo będzie wtedy trochę strach jeżdzić do Nowakowa.


Anuluj