UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policja ok, ale czy sędzia potraktuje sprawę poważnie i odważnie i skoro poszkodowany żyje, a maczeciaż nie był karany zaraz po areszcie go wypuści. Bo będzie wtedy trochę strach jeżdzić do Nowakowa.
Policja ok, ale czy sędzia potraktuje sprawę poważnie i odważnie i skoro poszkodowany żyje, a maczeciaż nie był karany zaraz po areszcie go wypuści. Bo będzie wtedy trochę strach jeżdzić do Nowakowa.