UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KaczorDonald - " PO i PIS czyli tzw antypolski" - Rosyjska konfa za to już bardzo Polska. Wstydu nie masz
@KaczorDonald - " PO i PIS czyli tzw antypolski" - Rosyjska konfa za to już bardzo Polska. Wstydu nie masz