20
16.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kto za młodu głupi był, ten na starość nie zmądrzeje.
(2025.10.16)

info

6  
  0
Kudy mu do Jarka...
(2025.10.16)
@SW. - Albo POdobnie jak się słucha TV Republika lub czyta Wszechpolską i podobne wydawnictwa. Ale ty tęsknisz za tym.
(2025.10.16)
Jaka Republika ?... oglądam tylko tvp w likwidacji bo to oni mówią tylko prawdę nie biorą ani złotówki i całe trzy miliardy oddają na onkologię dziecięcą.
SW. (2025.10.16)

info

3  
  0
Polak czy za młodu czy na starość głupi
(2025.10.17)

info

1  
  1
Zara zara.... Polak głupi po szkodzie, a przed szkodą chyba też, tak już jest w tym narodzie, I Ty o tym dobrze wiesz.
Bez kagańca (2025.10.17)
Kto zapłaci za jedzenie, lekarzy, życie w luksusie za kratkami tych przestępców? Za komuny w łańcuchach chodzili do pracy za swe utrzymanie. Emerytom podnoszą pieniądze o ochłap. Jeszcze trochę i lepiej będzie pójść za kraty - bo prawa człowieka, lekarz na zawołanie, a nie czekać latami.
(2025.10.17)
Lepiej zostać pisioskim..... niż uczciwie pracować
(2025.10.17)

info

1  
  0
Pójdź kiedyś, głąbie, do więzienia, to się przekonasz, jakie tam są luksusy. Dzienna norma wyżywienia na więźnia wynosi ok.4,80 zł - to już pies tropiący SW ma normę 10 zł/dzień. To jedna sprawa. Druga - osadzeni na lekarza czekają często po kilka miesięcy, bo karki z prośbami są rwane przez funkcjonariuszy na dyżurce i nawet nie trafiają dalej - mimo, iż lekarz ma kontrakt z SW i bierze normalnie pensję. Na dentystę czekają średnio pół roku (nieważne, czy z bólem czy nie), a leczenie nie jest w ogóle stosowane, jeżeli osadzony odbywa krótki wyrok (mniej niż kilka lat). Osadzeni tak naprawdę NIE GENERUJĄ dużego kosztu Skarbowi Państwa. Największy koszt generuje samo więziennictwo - swoimi pensjami i pierdylionem dodatków za nic.
ernest (2025.10.17)
Ukrywał się przed prawem? Kto te prawo tworzy i dla kogo?
(2025.10.18)

info

2  
  0