UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto zapłaci za jedzenie, lekarzy, życie w luksusie za kratkami tych przestępców? Za komuny w łańcuchach chodzili do pracy za swe utrzymanie. Emerytom podnoszą pieniądze o ochłap. Jeszcze trochę i lepiej będzie pójść za kraty - bo prawa człowieka, lekarz na zawołanie, a nie czekać latami.