UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto zapłaci za jedzenie, lekarzy, życie w luksusie za kratkami tych przestępców? Za komuny w łańcuchach chodzili do pracy za swe utrzymanie. Emerytom podnoszą pieniądze o ochłap. Jeszcze trochę i lepiej będzie pójść za kraty - bo prawa człowieka, lekarz na zawołanie, a nie czekać latami.