UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka Republika ?... oglądam tylko tvp w likwidacji bo to oni mówią tylko prawdę nie biorą ani złotówki i całe trzy miliardy oddają na onkologię dziecięcą.

SW.

Anuluj