UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka Republika ?... oglądam tylko tvp w likwidacji bo to oni mówią tylko prawdę nie biorą ani złotówki i całe trzy miliardy oddają na onkologię dziecięcą.
SW.
Jaka Republika ?... oglądam tylko tvp w likwidacji bo to oni mówią tylko prawdę nie biorą ani złotówki i całe trzy miliardy oddają na onkologię dziecięcą.
SW.