A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wieża 6m ?! Mają rozmach.....
@Dede - Jasne wybudować trzydziestometrową, tylko po co. Byłeś tam, widziałeś o co chodzi? Nie ma jak rozmach przy budowie przekopu dla trzech kajaków dziennie.
Dawny "Kamel-Rücken".
Zgrywusy, przestańcie mamrotać o tych kajakach, ten przekop jest dla statków, ale cudaki przeszli już do największych cudów jakie można oglądać w naszym kraju a elbląski cud czyli port nie doczekał się przysłowiowej kropki nad i, bo włodarze postanowili sami zbudować ten port bez ujęcia żadnej złotówki w budżecie miasta, to najwięksi cudotwórcy którzy od dziesięciu lat nie mogą znaleźć złotówki w miejskim budżecie, ale zrobili referendum, że port ma być miejski I na to referendum wydali forsę, dlatego na budowę portu już zabrakło.
200 koła za takie gowno. skąd te chore ceny. Robilem w tartaku. przeraża mnie ta cena. oszukiwanie ludzi i okradanie budżetu
Ceny prosto są z ratusza, oni biorą z kapelusza, gdy kapelusz, jest za mały, no a klient płaci równo, to interas jest wspaniały, zawsze jest co sobie skubnąć
Wieża ok.200 tys. , a Mostek Elewów za panów Wróblewskiego i Nowaka był szacowany na jakiś milion zł jak dobrze pamiętam, wniosek: chyba komuś nie zależy na odbudowie mostka
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!