18
16.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wieża 6m ?! Mają rozmach.....
Dede (2025.10.16)
@Dede - Jasne wybudować trzydziestometrową, tylko po co. Byłeś tam, widziałeś o co chodzi? Nie ma jak rozmach przy budowie przekopu dla trzech kajaków dziennie.
(2025.10.16)
Dawny "Kamel-Rücken".
erg. (2025.10.16)

info

1  
  0
Zgrywusy, przestańcie mamrotać o tych kajakach, ten przekop jest dla statków, ale cudaki przeszli już do największych cudów jakie można oglądać w naszym kraju a elbląski cud czyli port nie doczekał się przysłowiowej kropki nad i, bo włodarze postanowili sami zbudować ten port bez ujęcia żadnej złotówki w budżecie miasta, to najwięksi cudotwórcy którzy od dziesięciu lat nie mogą znaleźć złotówki w miejskim budżecie, ale zrobili referendum, że port ma być miejski I na to referendum wydali forsę, dlatego na budowę portu już zabrakło.
Cuda, cuda - ogłaszają (2025.10.17)
200 koła za takie gowno. skąd te chore ceny. Robilem w tartaku. przeraża mnie ta cena. oszukiwanie ludzi i okradanie budżetu
(2025.10.17)
Ceny prosto są z ratusza, oni biorą z kapelusza, gdy kapelusz, jest za mały, no a klient płaci równo, to interas jest wspaniały, zawsze jest co sobie skubnąć
Taka prawda.. (2025.10.17)
Wieża ok.200 tys. , a Mostek Elewów za panów Wróblewskiego i Nowaka był szacowany na jakiś milion zł jak dobrze pamiętam, wniosek: chyba komuś nie zależy na odbudowie mostka
(2025.10.21)

info

0  
  0
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!
Teofil Skorupa LPR (2025.10.21)

info

0  
  1