UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgrywusy, przestańcie mamrotać o tych kajakach, ten przekop jest dla statków, ale cudaki przeszli już do największych cudów jakie można oglądać w naszym kraju a elbląski cud czyli port nie doczekał się przysłowiowej kropki nad i, bo włodarze postanowili sami zbudować ten port bez ujęcia żadnej złotówki w budżecie miasta, to najwięksi cudotwórcy którzy od dziesięciu lat nie mogą znaleźć złotówki w miejskim budżecie, ale zrobili referendum, że port ma być miejski I na to referendum wydali forsę, dlatego na budowę portu już zabrakło.

Cuda, cuda - ogłaszają