Wybrany wątek opinii

200 koła za takie gowno. skąd te chore ceny. Robilem w tartaku. przeraża mnie ta cena. oszukiwanie ludzi i okradanie budżetu
(2025.10.17)
Ceny prosto są z ratusza, oni biorą z kapelusza, gdy kapelusz, jest za mały, no a klient płaci równo, to interas jest wspaniały, zawsze jest co sobie skubnąć
Taka prawda.. (2025.10.17)
Powrót do komentarzy