Wybrany wątek opinii
200 koła za takie gowno. skąd te chore ceny. Robilem w tartaku. przeraża mnie ta cena. oszukiwanie ludzi i okradanie budżetu
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Ceny prosto są z ratusza, oni biorą z kapelusza, gdy kapelusz, jest za mały, no a klient płaci równo, to interas jest wspaniały, zawsze jest co sobie skubnąć
Do moderacji
Odpowiedz
0
0