UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dede - Jasne wybudować trzydziestometrową, tylko po co. Byłeś tam, widziałeś o co chodzi? Nie ma jak rozmach przy budowie przekopu dla trzech kajaków dziennie.


Anuluj