UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dede - Jasne wybudować trzydziestometrową, tylko po co. Byłeś tam, widziałeś o co chodzi? Nie ma jak rozmach przy budowie przekopu dla trzech kajaków dziennie.
@Dede - Jasne wybudować trzydziestometrową, tylko po co. Byłeś tam, widziałeś o co chodzi? Nie ma jak rozmach przy budowie przekopu dla trzech kajaków dziennie.