Wybrany wątek opinii

Wieża 6m ?! Mają rozmach.....
Dede (2025.10.16)
@Dede - Jasne wybudować trzydziestometrową, tylko po co. Byłeś tam, widziałeś o co chodzi? Nie ma jak rozmach przy budowie przekopu dla trzech kajaków dziennie.
(2025.10.16)
Zgrywusy, przestańcie mamrotać o tych kajakach, ten przekop jest dla statków, ale cudaki przeszli już do największych cudów jakie można oglądać w naszym kraju a elbląski cud czyli port nie doczekał się przysłowiowej kropki nad i, bo włodarze postanowili sami zbudować ten port bez ujęcia żadnej złotówki w budżecie miasta, to najwięksi cudotwórcy którzy od dziesięciu lat nie mogą znaleźć złotówki w miejskim budżecie, ale zrobili referendum, że port ma być miejski I na to referendum wydali forsę, dlatego na budowę portu już zabrakło.
Cuda, cuda - ogłaszają (2025.10.17)
Powrót do komentarzy