Wybrany wątek opinii
Wieża 6m ?! Mają rozmach.....
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Dede - Jasne wybudować trzydziestometrową, tylko po co. Byłeś tam, widziałeś o co chodzi? Nie ma jak rozmach przy budowie przekopu dla trzech kajaków dziennie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Zgrywusy, przestańcie mamrotać o tych kajakach, ten przekop jest dla statków, ale cudaki przeszli już do największych cudów jakie można oglądać w naszym kraju a elbląski cud czyli port nie doczekał się przysłowiowej kropki nad i, bo włodarze postanowili sami zbudować ten port bez ujęcia żadnej złotówki w budżecie miasta, to najwięksi cudotwórcy którzy od dziesięciu lat nie mogą znaleźć złotówki w miejskim budżecie, ale zrobili referendum, że port ma być miejski I na to referendum wydali forsę, dlatego na budowę portu już zabrakło.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2