23
14.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@jaa25698 - Wy macie jakieś specjalne szkolenia z piepierlodnia głupot? Czy to tak samo z siebie? Nie będzie ładniej, nie będzie bezpieczniej.
(2025.10.14)
Jakby taka wycinka przydarzyła się w Skandynawii, jej autor skończyłby w więzieniu, a u nas.
(2025.10.14)

info

9  
  3
To nie łaź tam! I nie marudź!
(2025.10.14)
@jaa25698 - "Bezpieczeństwo ponad wszystko!" Powiedziała zakonnica zakładając gumę na świeczkę... Niedługo w imię bezpieczeństwa nie wyjdziesz z domu!
Paranoja (2025.10.14)
@Widzisz i nie grzmisz - Nie widzi i nie grzmi, bo go nie ma.
(2025.10.14)
A takimi tekstami, to muszę zmienić stronę startową z portelu, a wp, onet, albo o2! Bo sięgacie mułu
(2025.10.14)

info

0  
  0
Wycinka zdrowych, prawidłowo rosnących drzew to jedno, a wycinka jakichś sucharów i spróchnialców to drugie. Niestety, ludzie maja tendencję do przesady i albo rżną te drzewa bez opamiętania, albo w komentarzach trzęsą się z oburzenia nad suchymi, zagrażającymi. Może trochę zdrowego rozsądku i umiaru.
(2025.10.14)
A co m, me Pasłęk interesuje, skoro, żyję w Elblągu?
(2025.10.15)

info

2  
  4
@jaa25698 - Taaa w Elblażkowie też wycięli drzewa i posadzili jakieś ruzgi w kompletnym cieniu za grube pieniądze podatników, a Pasłęk to przecież takie miasto w którym kiedyś mieszkała obecna prezydent Krynicy morskiej 🤣
Ips (2025.10.15)
To raczej tradycyjnie przypomina akcję typu: "a tam przesuniemy jezioro" :/ ciekawym w jakim naprawdę stanie były te drzewa, i kto brał kasę za ich "utylizację" - to by wiele wyjaśniło.
WolneMedia.net (2025.10.15)

info

2  
  0