23
14.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No właśnie, tylko że tych umarlakow to tam było kilka. Ale za to będą piękne betonowe alejki i jakaś betonowa studnia pośrodku.
(2025.10.15)
Po co komu drzewa w mieście, to tylko zaśmieca teren. Lepiej zabetonować. Drzewa rosą w lesie, można pojechać i popatrzeć
lobo 51 (2025.10.15)

info

0  
  0
Przychodzi na myśl taka smutna refleksja. Natura daje nam tak wiele a my zamiast się nią cieszyć i ją chronić niszczymy ją i budujemy szare, smutne betonowe miasta.
(2025.10.15)

info

0  
  0