A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No właśnie, tylko że tych umarlakow to tam było kilka. Ale za to będą piękne betonowe alejki i jakaś betonowa studnia pośrodku.
Po co komu drzewa w mieście, to tylko zaśmieca teren. Lepiej zabetonować. Drzewa rosą w lesie, można pojechać i popatrzeć
Przychodzi na myśl taka smutna refleksja. Natura daje nam tak wiele a my zamiast się nią cieszyć i ją chronić niszczymy ją i budujemy szare, smutne betonowe miasta.