Wybrany wątek opinii

W Elblągu przy ul. Browarnej zwisaja gałęzie nad chodnikiem nie można bezpiecznie przejść. A nie wspominając o uschnietych drzewa w okolicy np. Kolo GE i byłego przeds, kola teraz rechabilitacji.
(2025.10.14)
To nie łaź tam! I nie marudź!
(2025.10.14)
Powrót do komentarzy