Wybrany wątek opinii
W Elblągu przy ul. Browarnej zwisaja gałęzie nad chodnikiem nie można bezpiecznie przejść. A nie wspominając o uschnietych drzewa w okolicy np. Kolo GE i byłego przeds, kola teraz rechabilitacji.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
To nie łaź tam! I nie marudź!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1