Wybrany wątek opinii

Wycinka zdrowych, prawidłowo rosnących drzew to jedno, a wycinka jakichś sucharów i spróchnialców to drugie. Niestety, ludzie maja tendencję do przesady i albo rżną te drzewa bez opamiętania, albo w komentarzach trzęsą się z oburzenia nad suchymi, zagrażającymi. Może trochę zdrowego rozsądku i umiaru.
(2025.10.14)
No właśnie, tylko że tych umarlakow to tam było kilka. Ale za to będą piękne betonowe alejki i jakaś betonowa studnia pośrodku.
(2025.10.15)
Powrót do komentarzy