Wybrany wątek opinii
Zrobią nowe nasadzenia będzie ładnie i bezpieczniej niż pod tym starym drzewostanem.
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
@jaa25698 - Tak niech wytną jeszcze dąb Bażynskiego będzie jeszcze bardziej bezpiecznie i ładnie! Po co nam stare drzewa.
Do moderacji
Odpowiedz
7
12
@jaa25698 - Wy macie jakieś specjalne szkolenia z piepierlodnia głupot? Czy to tak samo z siebie? Nie będzie ładniej, nie będzie bezpieczniej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Widzisz i nie grzmisz - Nie widzi i nie grzmi, bo go nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@jaa25698 - Taaa w Elblażkowie też wycięli drzewa i posadzili jakieś ruzgi w kompletnym cieniu za grube pieniądze podatników, a Pasłęk to przecież takie miasto w którym kiedyś mieszkała obecna prezydent Krynicy morskiej 🤣
Do moderacji
Odpowiedz
2
1