Wybrany wątek opinii

Zrobią nowe nasadzenia będzie ładnie i bezpieczniej niż pod tym starym drzewostanem.
jaa25698 (2025.10.14)
@jaa25698 - Tak niech wytną jeszcze dąb Bażynskiego będzie jeszcze bardziej bezpiecznie i ładnie! Po co nam stare drzewa.
Widzisz i nie grzmisz (2025.10.14)
@jaa25698 - Wy macie jakieś specjalne szkolenia z piepierlodnia głupot? Czy to tak samo z siebie? Nie będzie ładniej, nie będzie bezpieczniej.
(2025.10.14)
@jaa25698 - "Bezpieczeństwo ponad wszystko!" Powiedziała zakonnica zakładając gumę na świeczkę... Niedługo w imię bezpieczeństwa nie wyjdziesz z domu!
Paranoja (2025.10.14)
@Widzisz i nie grzmisz - Nie widzi i nie grzmi, bo go nie ma.
(2025.10.14)
@jaa25698 - Taaa w Elblażkowie też wycięli drzewa i posadzili jakieś ruzgi w kompletnym cieniu za grube pieniądze podatników, a Pasłęk to przecież takie miasto w którym kiedyś mieszkała obecna prezydent Krynicy morskiej 🤣
Ips (2025.10.15)
Powrót do komentarzy