17
14.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Dsada - Co ty człowieku piszesz😆? Gdzie oni tam do łęczyckiej? Jeżeli chciałbyś żeby przedłużyli to do łęczyckiej to musieliby wywalić całą jednostkę wojskową która się znajduje przy Dąbrowskiego, albo wyburzyć osiedla które się znajdują przy ul łęczyckiej. Więc zanim napiszesz taką głupotę to zajrzyj sobie na mapę miasta i wtedy dopiero pisz. A od bażantarni i od innych lasów zabierzcie swoje brudne łapy
Bażantarnia rules (2025.10.16)
Może najpierw niech miasto w końcu zrobi kanalizację na ulicy Okólnik, a później myśli o reszcie...
(2025.10.16)

info

1  
  1
@Dsada - Bardzo dobra propozycja, popieram w 100% połączyć okólnik z łęczycką i dalej wschodnią di kościuszki
jaa897 (2025.10.17)
Dla "dewelopera" UM zrobi wszystko. Reszta się nie liczy. Dziesiątki ulic babra się w błocie dziesiątki lat i wciąż mieszkancy sluchają "nie ma za co, nie teraz, za rok... ". Niedługo z Okolnika na Zawadę najszybciej dojedzie się S7,ale dla nowych mieszkańców blokowiska czerwony dywan pod klatke schodową od mieszkańców miasta. Inni nie chcą zerwać podwozia, to muszą miejskie ulice naprawiać z własnej kieszeni, dopłacać do remontów miastu, a tu co?
Miłośnik UM (2025.10.17)

info

0  
  2
Lepiej było by pociągnąć Wschodnią od ronda na Łeczyckiej przez poligon do węzła na Gdańsk i Warszawe
(2025.10.19)

info

0  
  0
Zobaczcie co się dzieje na Stoczniowej w GE. Na tym samy płocie wisi baner ZATRUDNIAMY a obok STRAJKUJEMY. Do niedawna był jeszcze baner ZWALNIAMY w związku z restrukturyzacją na odlewni. A więc na Stoczniowej mamy komplet ZWALNIAMY - ZATRUDNIAMY - STRAJKUJEMY. Czyli firma która wzbudza zaufanie
(2025.10.21)

info

0  
  0
Jak odejdzie Kurkiewicz będzie można myśleć o budowie kanalizacji
Darek111 (2025.11.20)

info

0  
  0