UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla "dewelopera" UM zrobi wszystko. Reszta się nie liczy. Dziesiątki ulic babra się w błocie dziesiątki lat i wciąż mieszkancy sluchają "nie ma za co, nie teraz, za rok... ". Niedługo z Okolnika na Zawadę najszybciej dojedzie się S7,ale dla nowych mieszkańców blokowiska czerwony dywan pod klatke schodową od mieszkańców miasta. Inni nie chcą zerwać podwozia, to muszą miejskie ulice naprawiać z własnej kieszeni, dopłacać do remontów miastu, a tu co?
Miłośnik UM