Wybrany wątek opinii

Bardzo dobrze. Jeszcze tylko przedłużyć do leczyckiej i dokończyć wschodnia
Dsada (2025.10.14)
@Dsada - Otóż to!
meziiiii (2025.10.14)
@Dsada - Łapy precz od bażantarni
(2025.10.14)
@Dsada - 100% racju. Ulica Wschodnia to priorytet Pana prezydenta i wszystkich jego wyborców! Jeśli nie powstanie juz nikt nie zagłosuje na Pana włodarza miasta.
(2025.10.14)
@Dsada - Może i dobrze, ale jedno nie skończone a już drugie się zaczyna. Bałagan
Ccc (2025.10.15)
@Dsada - Co ty człowieku piszesz😆? Gdzie oni tam do łęczyckiej? Jeżeli chciałbyś żeby przedłużyli to do łęczyckiej to musieliby wywalić całą jednostkę wojskową która się znajduje przy Dąbrowskiego, albo wyburzyć osiedla które się znajdują przy ul łęczyckiej. Więc zanim napiszesz taką głupotę to zajrzyj sobie na mapę miasta i wtedy dopiero pisz. A od bażantarni i od innych lasów zabierzcie swoje brudne łapy
Bażantarnia rules (2025.10.16)
@Dsada - Bardzo dobra propozycja, popieram w 100% połączyć okólnik z łęczycką i dalej wschodnią di kościuszki
jaa897 (2025.10.17)
Powrót do komentarzy