Wybrany wątek opinii
Bardzo dobrze. Jeszcze tylko przedłużyć do leczyckiej i dokończyć wschodnia
Do moderacji
Odpowiedz
55
5
@Dsada - Otóż to!
Do moderacji
Odpowiedz
17
2
@Dsada - Łapy precz od bażantarni
Do moderacji
Odpowiedz
13
51
@Dsada - 100% racju. Ulica Wschodnia to priorytet Pana prezydenta i wszystkich jego wyborców! Jeśli nie powstanie juz nikt nie zagłosuje na Pana włodarza miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
25
6
@Dsada - Może i dobrze, ale jedno nie skończone a już drugie się zaczyna. Bałagan
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@Dsada - Co ty człowieku piszesz😆? Gdzie oni tam do łęczyckiej? Jeżeli chciałbyś żeby przedłużyli to do łęczyckiej to musieliby wywalić całą jednostkę wojskową która się znajduje przy Dąbrowskiego, albo wyburzyć osiedla które się znajdują przy ul łęczyckiej. Więc zanim napiszesz taką głupotę to zajrzyj sobie na mapę miasta i wtedy dopiero pisz. A od bażantarni i od innych lasów zabierzcie swoje brudne łapy
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Dsada - Bardzo dobra propozycja, popieram w 100% połączyć okólnik z łęczycką i dalej wschodnią di kościuszki
Do moderacji
Odpowiedz
1
1