UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dla "dewelopera" UM zrobi wszystko. Reszta się nie liczy. Dziesiątki ulic babra się w błocie dziesiątki lat i wciąż mieszkancy sluchają "nie ma za co, nie teraz, za rok... ". Niedługo z Okolnika na Zawadę najszybciej dojedzie się S7,ale dla nowych mieszkańców blokowiska czerwony dywan pod klatke schodową od mieszkańców miasta. Inni nie chcą zerwać podwozia, to muszą miejskie ulice naprawiać z własnej kieszeni, dopłacać do remontów miastu, a tu co?
Miłośnik UM