UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dsada - Co ty człowieku piszesz😆? Gdzie oni tam do łęczyckiej? Jeżeli chciałbyś żeby przedłużyli to do łęczyckiej to musieliby wywalić całą jednostkę wojskową która się znajduje przy Dąbrowskiego, albo wyburzyć osiedla które się znajdują przy ul łęczyckiej. Więc zanim napiszesz taką głupotę to zajrzyj sobie na mapę miasta i wtedy dopiero pisz. A od bażantarni i od innych lasów zabierzcie swoje brudne łapy
Bażantarnia rules