58
14.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gratuluję firmie OPEGIEKA.. Dalszego rozwoju tak szybkiego. Prezesowi Floriańskiej R. Szczególnie. Szkoda, że flota samolotów nie ma lotniska gdzie by mogły lądować w Elblągu. Zarządowi spółki również Gratulacje!Były pracownik OPEGIEKA. Mirosław.
(2025.10.14)

info

4  
  1
Gratuluję. Firmie OPEGIEKA. Życzę dalszych sukcesów. Szczególnie Prezesowi Florianowi Romanowskiemu. Pamietam jak mówił trzeba myśleć perspektywicznie . Prawda która się spełniła i dalej spełnia. Wszystkiego Naaajjjjj. Życzy. M.P.
(2025.10.14)

info

4  
  1
Tych panów w czarnych sukienkach. To prawda czarna demagogia, która doprowadziła do śmierci miliony istnień.
(2025.10.14)
@Polexit - "Takie sa wytyczne Uni Europejskiej masz nie miec niczego i byc szczesliwy" - Zobacz jak żyją ci których te "wytyczne Unii Europejskiej nie dotyczą, np Rosjanie. Ja w Unii jestem szczęśliwy a Ty tylko kłamiesz, tyle.
(2025.10.14)
Z czym kłamię? Kiedy to wszystko prawda. Przeczytaj sobie białą księgę unii europejskiej opartej na manifeście z Ventotene Spinellego przecież to gorsze niż komunizm.
Polexit (2025.10.14)
Najpierw pojedź do tej Rosji a potem pisz.
Lajek (2025.10.14)
Co Ty ćpiesz chłopie. Taki samolot wraz ze sprzętem to parę milionów EURO.
AndrzejElb (2025.10.15)
A to diesel, benzyna czy hybryda?
(2025.10.15)

info

0  
  0