UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratuluję firmie OPEGIEKA.. Dalszego rozwoju tak szybkiego. Prezesowi Floriańskiej R. Szczególnie. Szkoda, że flota samolotów nie ma lotniska gdzie by mogły lądować w Elblągu. Zarządowi spółki również Gratulacje!Były pracownik OPEGIEKA. Mirosław.