UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Polexit - "Takie sa wytyczne Uni Europejskiej masz nie miec niczego i byc szczesliwy" - Zobacz jak żyją ci których te "wytyczne Unii Europejskiej nie dotyczą, np Rosjanie. Ja w Unii jestem szczęśliwy a Ty tylko kłamiesz, tyle.


Anuluj