UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję. Firmie OPEGIEKA. Życzę dalszych sukcesów. Szczególnie Prezesowi Florianowi Romanowskiemu. Pamietam jak mówił trzeba myśleć perspektywicznie . Prawda która się spełniła i dalej spełnia. Wszystkiego Naaajjjjj. Życzy. M.P.


Anuluj