UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję. Firmie OPEGIEKA. Życzę dalszych sukcesów. Szczególnie Prezesowi Florianowi Romanowskiemu. Pamietam jak mówił trzeba myśleć perspektywicznie . Prawda która się spełniła i dalej spełnia. Wszystkiego Naaajjjjj. Życzy. M.P.