UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję firmie OPEGIEKA.. Dalszego rozwoju tak szybkiego. Prezesowi Floriańskiej R. Szczególnie. Szkoda, że flota samolotów nie ma lotniska gdzie by mogły lądować w Elblągu. Zarządowi spółki również Gratulacje!Były pracownik OPEGIEKA. Mirosław.


Anuluj