UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję firmie OPEGIEKA.. Dalszego rozwoju tak szybkiego. Prezesowi Floriańskiej R. Szczególnie. Szkoda, że flota samolotów nie ma lotniska gdzie by mogły lądować w Elblągu. Zarządowi spółki również Gratulacje!Były pracownik OPEGIEKA. Mirosław.