UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratuluję. Firmie OPEGIEKA. Życzę dalszych sukcesów. Szczególnie Prezesowi Florianowi Romanowskiemu. Pamietam jak mówił trzeba myśleć perspektywicznie . Prawda która się spełniła i dalej spełnia. Wszystkiego Naaajjjjj. Życzy. M.P.