UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta pani oczywiście generalizuje problem. Co z tego że jest wiele interwencji ?. Jak ludzie chcą wypić to i tak wypiją. Co z tego że zabronicie alkoholu jak wtedy sprowadzicie tysiące melin i pokątnego handlu alkoholem. Czyli robicie większy problem czy tak czy tak. Za PRLu zrobili zakaz i powstało tysiące melin w Polsce. Czy policja jest na to gotowa mając o wiele mniej ludzi niż dawna MILICJA ??.
Cynik