UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinno się przywrócić izby wytrzeźwień ale z karami i opłatami za pobyt itp. SOR nie jest od tego żeby przyjmować pijaków.
Wkurzony33
Powinno się przywrócić izby wytrzeźwień ale z karami i opłatami za pobyt itp. SOR nie jest od tego żeby przyjmować pijaków.
Wkurzony33