UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinno się przywrócić izby wytrzeźwień ale z karami i opłatami za pobyt itp. SOR nie jest od tego żeby przyjmować pijaków.

Wkurzony33

Anuluj