UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta pani oczywiście generalizuje problem. Co z tego że jest wiele interwencji ?. Jak ludzie chcą wypić to i tak wypiją. Co z tego że zabronicie alkoholu jak wtedy sprowadzicie tysiące melin i pokątnego handlu alkoholem. Czyli robicie większy problem czy tak czy tak. Za PRLu zrobili zakaz i powstało tysiące melin w Polsce. Czy policja jest na to gotowa mając o wiele mniej ludzi niż dawna MILICJA ??.

Cynik