UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No na Zachodzie można pić sobie na publicznej ławce, ten co pije płaci akcyzę i inne podatki, więc jest też tym, który współfinansuje budowę takiej ławki, więc czemu niby publiczna ławka miałaby nie być miejscem do picia piwa, jeśli ktoś zachowuje się kulturalnie? Polacy w większości potrafią się zachować, to na Zachodzie, gdzie więcej piją jak u nas można zaobserwować więcej problemów z zachowaniem ludzi nadużywających alkoholu. Po co w ogóle piszesz te nieprawdziwe i negatywne komentarze na temat Polaków, nie wiesz, że Polacy jeżdżą po świecie i widzą jak jest gdzie indziej? Nie mają już kompleksów względem Zachodu, bo nie mają do tego powodu. Surowe kary to powinny być dla tych, którzy ograniczają wolność osobistą człowieka.