UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No na Zachodzie można pić sobie na publicznej ławce, ten co pije płaci akcyzę i inne podatki, więc jest też tym, który współfinansuje budowę takiej ławki, więc czemu niby publiczna ławka miałaby nie być miejscem do picia piwa, jeśli ktoś zachowuje się kulturalnie? Polacy w większości potrafią się zachować, to na Zachodzie, gdzie więcej piją jak u nas można zaobserwować więcej problemów z zachowaniem ludzi nadużywających alkoholu. Po co w ogóle piszesz te nieprawdziwe i negatywne komentarze na temat Polaków, nie wiesz, że Polacy jeżdżą po świecie i widzą jak jest gdzie indziej? Nie mają już kompleksów względem Zachodu, bo nie mają do tego powodu. Surowe kary to powinny być dla tych, którzy ograniczają wolność osobistą człowieka.